Читайте також: Зміцнюємо нігті: 5 корисних ванночок в домашніх умовах

Про користь моркви не тільки для очей, але і всього організму нам усім добре відомо: всього одна велика морква може забезпечити більше 200% добової норми вітаміну А! До того ж, цей яскравий коренеплід багатий на клітковину, калій і бета-каротин. Але мало хто з нас коли-небудь замислювався про корисні властивості моркви для шкіри і волосся. У насіннях і коренях моркви міститься не менше корисних речовин, ніж у самому коренеплоді, і з них виготовляють багате вітамінами і жирними кислотами органічне масло.

У чому переваги морквяної олії?

Морквяна олія володіє регенеруючими, захисними, антибактеріальними і гіпотензивними властивостями, завдяки яким вона покращує кровообіг, відновлює і зміцнює волосся, а також захищає їх від мікробів, грибків і бактерій, в тому числі тих, які провокують появу лупи.

Морквяна олія
Морквяна олія
freepik.com

Кому підійде морквяна олія?

Морквяна олія ідеально підійде власницям тонкого, сухого і кучерявого волосся і тим, хто бажає зміцнити своє волосся, посилити його захист і зробити його більш м'яким і шовковистим.

Як застосовувати морквяну олію в домашньому догляді?

Експерти рекомендують наносити морквяну олію на коріння волосся і шкіру голови маски не частіше 1-2 разів на тиждень. Його також можна застосовувати як зволожуючий засіб для кінчиків, залишаючи масло на волоссі на кілька годин, а потім змиваючи шампунем. Власниці сухого або кучерявого волосся можуть залишати масло на волоссі на ніч, даючи йому вбратися глибше в локони. Олія не тільки захистить волосся від ламкості, але і сприяє відновленню, зробивши його м'яким і блискучим.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: