Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Овен

Сьогодні ви можете виявити, що щось забули вдома, можливо, книгу або лист, які вам дуже потрібні на роботі. Немає жодного способу обійти це; вам доведеться повернутися. В обід: побалуйте себе келихом вина або чашкою ароматного чаю!

Читайте також: Загальний гороскоп на вересень 2022: дізнайтеся свою долю

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Телець

Сьогодні ваші цінності можуть різко змінитись на сто вісімдесят градусів. Нещодавні події у світі серед вашого кола друзів і всередині вас самих можуть змусити вас усвідомити, що ви і все навколо вас, подобається вам це чи ні, зазнаєте трансформації. Це може трохи спантеличити, але це позитивний момент.

Читайте також: Гороскоп сумісності: які знаки зодіаку стануть парами у 2022 році

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Близнюки

Сьогодні до вас додому може прийти незадоволений гість, можливо жінка. У цієї людини зараз багато гніву всередині, і, мабуть, вона стане гарним співрозмовником. Намагайтеся заспокоїти свою знайому гарною музикою або смішними відео.

Читайте також: ТОП-3 знаки зодіаку, яких влітку 2022 року чекає курортний роман

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Рак

Ви обмірковуєте якийсь крок? Можливо, ви думаєте про переїзд, щоб бути ближчим до членів сім'ї. Розгляньте усі ваші варіанти; складіть список, якщо це допоможе. Зараз ви перебуваєте в перехідному періоді свого життя, і вам потрібно зустріти його з практичним складом розуму.

Читайте також: ТОП-6 найтоксичніших знаків зодіаку

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Лев

Брат, сестра чи сусід приховують від вас таємницю і, якщо про це дізнаються, мабуть, не скажуть правду. Можуть циркулювати плітки, які точно не сподобаються вам, якщо ви їх почуєте.

Читайте також: ТОП-3 знаки, яких у липні 2022 року чекають неприємності у відносинах

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Діва

Ви планували подорож повітрям, можливо, у віддалене місце, пов'язане з певною духовною традицією? Екзотичні місця, такі як Єгипет, Мексика або Кріт, можуть бути особливо привабливими в цю пору року! Ви можете піти з компанією друзів. Якщо ви не розглядали таку подорож, подумайте про це. Ви могли б отримати деякі дивовижні ідеї та одкровення з такої подорожі – якщо ви почнете планувати її зараз.

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Терези

Візьміть і поставте на паузу всі справи, і подивіться, куди це вас приведе. Не змушуйте себе постійно працювати, адже здоровій людині потрібен не тільки сон та їжа, а й відпочинок.

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Скорпіон

Сьогодні ваша телефонна лінія може бути перевантажена, і ви, можливо, почуєте багато цікавих новин, але нічого про те, що від вас приховують. Відпустіть ситуацію. Це, ймовірно, тривіально і не заслуговує на зусилля або розгляд.

Читайте також: Найуспішніші чоловіки: ТОП-3 знаки зодіаку

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Стрілець

Сьогодні ви особливо інтуїтивні. Оскільки це досить нове для вас явище, ви можете не знати, як максимально використати цей дар. Тільки ви можете знати напевно, але ми пропонуємо подумати про зміни, які ви хотіли б внести, а потім уявити їх своєму оточенню.

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Козеріг

Спілкування з друзями, братами, сестрами та сусідами сьогодні має бути відкритим, сприятливим та підтримуючим. Групові збори можуть відкрити двері для нових друзів, цікавих дискусій та призвести до інших групових занять, які можуть вам сподобатися. Єдиним недоліком може бути розумове навантаження.

Читайте також: Якими будуть у старості знаки зодіаку

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Водолій

З вашою проникливістю дня ви майже зможете читати думки інших, що дозволить заздалегідь передбачити будь-які заперечення. Сьогодні ви можете дізнатись так багато, що не зможете за всім встежити. Робіть нотатки, щоб ви могли вести облік всього, що вас особливо вражає.

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2022 року: Риби

Сьогодні ви можете запізнитися на роботу і зіткнутися з несподіваним трафіком. Це тимчасове роздратування, яке минеться. Зводячи себе з розуму з цього приводу, ви тільки напружуєтеся.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona:

ТОП-5 знаменитостей, які шокували фанів невдалим макіяжем
ТОП-10 українських зірок, які показали свої фото у паспорті
Прем'єри осені 2022: які шоу та серіали подивитися на українському телебаченні
57-річна Брук Шілдс знялася в нижній білизні для бренду Кім Кардаш'ян