Для дочок та синів цих знаменитостей Перше вересня стане особливим днем, адже цієї дати вони офіційно стануть школярами чи студентами. Щоправда, через війну не всім дітям вдасться розпочати освіту у рідній країні. Розповідаємо, спадкоємці яких українських та зарубіжних зірок у 2022 році вперше підуть навчатися до школи чи вишу.

Аніта Луценко

Читайте також: До Києва приїхав Лієв Шрайбер: найкращі ролі голлівудського актора з українським корінням

Нещодавно фітнес-тренер і ведуча Аніта Луценко розсекретила, в якій країні її дочка Мія піде в перший клас. Зіркова мама хотіла, щоб дівчинка навчалася в Україні, але через війну плани змінилися. Аніта влаштувала Мію в одну із сільських шкіл у Великій Британії/ За словами Луценко, навчальний заклад знаходиться за 1,5 години їзди від Лондона.

Аніта Луценко з чоловіком та дочкою Фото: instagram.com/aleksandr_lozovtsov
Аніта Луценко з чоловіком та дочкою Фото: instagram.com/aleksandr_lozovtsov

Влад Яма

Суддя «Танців із зірками» у недавньому інтерв'ю розповів, що його син Леон мріє піти до школи, де проходив підготовку. Проте, зірковий тато сумнівається, що це буде можливим під час війни в Україні. Зазначимо, що Яма разом дружиною та дитиною зараз живе у США. Швидше за все, хлопчик піде до першого класу в американській школі.

Тоня Матвієнко

Ще на початку літа співачка Тоня Матвієнко оголосила, що відвела 6-річну доньку Ніну до британської школи. Цікаво, що дівчинку взяли одразу до другого класу.

Оля Полякова

Старша донька співачки Олі Полякової, 17-річна Маша мріяла цього року вступити до найпрестижнішого музичного вишу у світі — Берклі в Бостоні. Але так, як у її батьків не залишилося заощаджень через війну, дівчинці довелося обирати інший навчальний заклад. На початку липня Маша отримала запрошення на навчання за програмою FT BMUS MUSIC WITH FOUNDATION на рік (інтегрований ступінь) в одному з британських університетів. Швидше за все, дівчина навчатиметься у лондонському виші Голдсмітс.

Олександр Педан

Цього року студенткою першого курсу стане і 17-річна донька ведучого Олександра Педана, яка закінчила школу із золотою медаллю. За словами зіркового тата, Лера сама ухвалила рішення навчатися в Україні. Дівчинка успішно склала Національний мультипредметний тест і зараз обирає, до якого вишу подати документи. Відомо, що Лера хоче пов'язати своє життя із точними науками.

Володимир та Олена Зеленські

Читайте також: Віталій Кличко оголосив про розлучення із дружиною Наталією

Вчитися в українському виші буде і 17-річна дочка президента України Олександра. Поки невідомо, куди дівчинка планує подавати документи. Володимир в одному з інтерв'ю розсекретив, що дочка хотіла б вивчати міжнародну економіку. Однак додав, що в Олександри щодня змінюються плани на вступ.

Анджеліна Джолі

Прийомна дочка голлівудської кінодіви Анджеліни Джолі та її колишнього чоловіка Бреда Пітта, 17-річна Захара цього року стала студенткою приватного гуманітарного жіночого коледжу. Дівчинка отримуватиме освіту в Spelman College в Атланті.

Анджеліна Джолі з дочкою Захарою
Анджеліна Джолі з дочкою Захарою
Getty Images

Хайді Клум

Цього року дочка німецької моделі Хайді Клум, 18-річна Ленні закінчила школу Pacifica Christian High School у Санта-Моніці (штат Каліфорнія, США). Після випускного дівчинка переїхала до Нью-Йорка, щоб розвивати свою модельну кар'єру та освоїти професію дизайнера інтер'єрів. В одному з інтерв'ю Ленні зізналася, що її прийняли до університету її мрії. Про який саме навчальний заклад йдеться, невідомо. Однак ЗМІ пишуть, що дочка Клум вивчатиме дизайн в одному з коледжів на Манхеттені.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: