До війни ведучий Нового каналу та громадський діяч Олександр Педан разом із донькою-абітурієнткою об’їздили десять українських міст у пошуках університету для неї. Про свої пригоди сімейство зняло освітній тревел-проєкт «УніверCheck». Одним із вишів, куди завітали батько з донькою, став Національний університет «Одеська юридична академія».

«Нам цікаво було поглянути, в яких умовах навчаються майбутні юристи, судді, прокурори, —  каже Олександр Педан. — Одеська юридична академія нас приємно здивувала – сучасна будівля з новими аудиторіями та сильною матеріальною базою. Студенти мають змогу вивчати юриспруденцію англійською мовою. В академії загалом високий рівень підготовки з іноземних мов – англійська, французька, німецька».

Одеська юридична академія — єдиний виш, де є центр тестування на поліграфі, який в народі називають детектором брехні.

Олександр Педан з дочкою. Фото: пресслужба
Олександр Педан з дочкою. Фото: пресслужба

«Лера не могла не скористатися нагодою і не влаштувати мені допит, — розповідає Педан. —  Запитання ставила досить провокативні. Наприклад, чи читав я повідомлення в її телефоні. Дарма збрехав, що ні, поліграф показав протилежне. (Усміхається.) Довелося чесно зізнатися, що то було єдиний раз. І ми з дружиною домовилися більше такого не робити. Добре, що Лера сприйняла все з гумором».

Додому телеведучий із донькою повернулися з теплими враженнями і від самої Одеси. Адже там є безліч варіантів для самореалізації, фантастична архітектура і найбільша перевага — море.

«Для студентів Одеса дуже підходить для навчання, бо воно активне, — ділиться Олександр Педан. — До війни там завжди було безліч івентів, фестивалів, концертів. Але порівняно з меншими містами Одеса дорожча для життя. І там завжди людно через величезну кількість туристів. Тому такі нюанси треба враховувати. Це неймовірно колоритне місто. Я був там незліченну кількість разів. І дуже сподіваюся, що ще стільки ж побуваю після війни».


Вам буде цікаво почитати на Ivona: