Читайте також: ТОП-10 многодетных семей украинского шоу-бизнеса

У багатих свої чудасії. Саме цю фразу згадуєш, коли читаєш про родину Христини та Галипа Озтюрка. Пара виховує 23 дітей, частина з яких їм народили сурогатну матір. Адже Галіп не хоче, щоб нескінченні вагітності та пологи псували зовнішність його молодої родини. І це далеко не межа. Галіп та Христина мріють побити світовий рекорд та стати найбагатшими в світі. На запитання, навіщо їм стільки дітей пара не відповідає. Але добре, що така мрія народилася у дуже багатих людей, які зможуть забезпечити гідне життя своєму численному потомству.

Як все починалося

Христина з дитинства мріяла про велику родину. Однак спочатку мрія здавалася нездійсненною: першу дитину дівчина народила у 17 років і виховувала доньку, як одинока мати, до п'ятирічного віку. За цей час вона стала досить відомою моделлю, пристойно заробляла та багато подорожувала. Життя Христини змінилося в одну мить, коли під час відпустки з дочкою в Грузії вона познайомилася з мільйонером Галіпом Озтюрком.

Детей много не бывает, уверена семья Озтюрк/фото @batumi_mama
Детей много не бывает, уверена семья Озтюрк/фото @batumi_mama

Пара відразу сподобалася одна одній. Але головне, що поєднало їх разом – це любов до дітей. У Галіпа на той час вже було 9 дітей від першої дружини, і чоловік хотів ще більше нащадків. Він зробив пропозицію Крістіні мало не першого вечора, і отримав згоду. Так дівчина відразу стала мачухою 9 дітей. У планах Галипа було, щоб дружина народжувала йому по дитині на рік. Однак потім сім'я визначилася, що це буде непідйомне завдання жіночого організму. Все-таки мільйонеру хотілося мати поруч із собою не лише постійну породіллю, а й гарну здорову дружину.

У результаті подружжя вирішило скористатися сурогатним материнством, і в перший же рік спільного життя замовили різним жінкам 20 малюків. Для цих цілей Христині 20 разів довелося пройти через стимуляцію вироблення яйцеклітин: це дуже болісна процедура, яка справляє в організмі справжній гормональний вибух. За протоколом її можна проводити не частіше, ніж раз на півроку. Більше того, протягом життя жінці не рекомендується робити це понад 6 разів. Тільки міцне здоров'я та молодість біологічної мами дозволили їй стати донором яйцеклітини стільки разів за такий короткий термін.

Детей помогают воспитывать 16 нянь/фото @batumi_mama
Детей помогают воспитывать 16 нянь/фото @batumi_mama

Мама-адміністратор

На сурогатне материнство сім'я витратила 600 тисяч доларів. Усі жінки народили здорових малюків із різницею в один-два місяці. Тож зараз сім'я виховує два десятки практично однолітків. Самій Христині фізично не під силу стежити за такою кількістю дітей. Тому чоловік оплачує 16 нянь, які допомагають багатодітній мамі по дому та догляду за дітками. На нянь іде приблизно 10 тис. доларів на місяць.

Христина в цьому міні-дитсадку взяла на себе роль організатора та адміністратора домашнього господарства. Жінка планує розпорядок дня, графік сну та прогулянок, здорове харчування малюків та правильне дозвілля. Всі дітки їдять лише домашню їжу з натуральних продуктів, сплять з 8 вечора до 6 ранку, багато гуляють та слухають казки, спеціально відібрані мамою. У сім'ї є персональний лікар: регулярний запис до нього та контроль здоров'я дітей – це теж прерогатива Христини.

В 24 года мама 23 детей/фото @batimi_mama
В 24 года мама 23 детей/фото @batimi_mama

На зорі знайомства та подружнього життя Галіп поставив дружині амбітне завдання. Його мрія – 105 дітей та звання світового рекордсмена за кількістю дітей. Зараз найбільшою родиною у світі вважається родина індійського багатоженця Зіони Чана, який помер зовсім недавно: після нього залишилося 39 дружин та 94 дитини. Чи пощастить сім'ї Озтюрк побити цей рекорд, сказати складно. Христина готова до поповнень у сім'ї, але не так швидко, як хотілося б Галіпу. Все-таки доглядати таку кількість дітей одного віку дуже втомлює, навіть незважаючи на велику кількість помічниць.

Вам буде цікаво почитати:

Мама не проти: експерименти дітей зірок зі своєю статтю

ТОП-7 зіркових мам-одиначок