Правильно, спочатку треба зрозуміти:  а чого саме ви бажаєте? Тіндер, як кажуть деякі його користувачі – схожий на  трафік. Ви обираєте с людину, свайпаєте вправо, спілкуєтесь, а потім як кому пощастить. Щастить , до речі, не з першого разу, а то навіть і не з другого. Проте віра у диво – творить ті самі дива.

На що чекати?

Щоб не волати пташкою від бентежності життя, перший тиждень краще приділити звиканню до платформи та аналітичним спостереженням. Тут ви побачите все: і презентацію власних якостей, і репрезентацію також. Ви побачите шалене різнобарв’я одружених чоловіків, веселих хлопців, дивних чоловіків, побачити фоточки спіднього та оголеного торса, проте звертайте увагу на опис.


І знов таки – все залежить від мети, яку ви собі поставили. Деякі чоловіки одразу пишуть – що вони шукають і на що чекають. Проте якщо бачите самоіронію – то діалог може виявитися цікавим.


Щодо правил спілкування – у тіндері не можна висилати фото, що вбереже вас від дікпіків та інших конфузів. Завжди звертайте увагу на те, як саме чоловіки спілкуються, чи не просякнуті повідомлення пасивною агресією, дивним ставленням до оточуючих, нахабством. Якщо ви шукаєте довготривалих стосунків, краще одразу поцікавитись у хлопця, чи не одружений він. А то багато хто одразу ж в анкеті пише: дружину кохаю, проте коханку шукаю. Взагалі хлопці з перших повідомлень розповідають про відкриті стосунки, поліаморію та своє ставлення до відносин. Проте трапляються і непередбачувані кейси.

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Декілька перших невдалих побачень

Чим більше часу ви провели в тіндері, тим швидше скорочується час від етапу листування до першого побачення. А там вже як карта ляже. Сподівання, до речі, краще відкинуті, аби не було сумно. Тож не бійтеся і не хвилюйтеся. Йдіть спілкуватись з новими людьми, може то ваше справжнє кохання. А може – весела історія для подруг.


«Одного разу я пішла побачення з хлопцем, з яким листувалася понад два тижні. Він був класним співрозмовником, і нічого, як то кажуть, не віщувало. Проте спочатку він виявився одруженим, потім став залицятися, а потім я дуже швидко бігла геть. Обідноє.» – розповідає колежанка про свій невдалий дейтинг. Чи спинило це її? Аж ніскілечки. Вона сказала, що «один раз не контрабас» - і хоробро відправилась на пошуки інших хлопців.


«У мене був метч з крутим парубком, дуже сподобався. Одразу ж пішла з нм на побачення, проте після зустрічі він мовчки зник та видалив мене звідусіль» - розповідає інша подруга. Що може стати тому причиною? Будь-що! Несумісність гороскопа – також. До речі багато чоловіків вказують в інтересах саме астрологію та гороскопи. І більшість з них у це вірить.

«Та то поводиш себе як справжні терези» - таким повідомленням вам можуть відповісти навіть на розповідь про улюблені смаколики.

 Що має насторожувати

Все що пов’язано з перетином кордонів. І не державних, бо там наші хлопці досить гарно дають відсіч. А власних. У кожного свої кордони, проте ви маєте пам’ятати, що адекватне листування може говорити про адекватність загалом. Хоча майте на увазі – психопатія не діагностується.

А щось класне буває?

Авжеж буває. В тіндері ви можете знайти якщо не кохання, то досить гарних друзів. Насправді у світі багато класних людей з якими можна поспілкуватись, посміятись та сходити на прогулянку. З деякими можна навіть співпрацювати та креативно надихати один одного. Так що на питання: чи може пані знайти хлопця – авжеж може. А ось якого саме хлопця – то вже задачка із зірочкою.