Збірна команди України завершила участь у Кубку світу серед студентів з боксу UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS Samsun 2022 із 13 медалями. Серед яких 4 золотих, 6 срібних та 3 бронзові нагороди. Медальний підсумок гарантував Україні перше загальнокомандне місце по здобутим медалям.

У м. Самсун, Туреччина з 21 по 30 вересня відбувся Кубку світу з боксу серед студентів, де взяли участь українські збірні команди серед чоловіків та жінок. Всього у кубку взяли участь 19 спортсменів — 13 хлопців та 6 дівчат з 12 регіонів України. Загалом у змаганнях боролись за першість 170 боксерів із 19 країн світу.

Збірна команда України з боксу серед студентів з першого дня продемонструвала свої амбітні цілі, показавши в ринзі високу майстерність і проявивши волю до перемоги. Українським боксерам випало не просте жеребкування і вже в перших поєдинках вони зустрілися з бійцями високого класу.

Блискучий виступ команд прокоментував президент Всеукраїнської федерації студентського боксу Костянтин Калашніков:

«Це надважливий результат, особливо сьогодні. Наші перемоги  присвячені Збройним Силам України, всім, хто захищає нашу  державу — непереможному народу України. Саме завдяки захисникам та всім, хто боронить країну, наша молодь, наші спортсмени, мають сьогодні змогу займатися своєю улюбленою справою та прославляти Україну на міжнародних аренах. Особливо тішить, що участь у змаганнях взяли представники різних областей України. Сьогодні Всеукраїнська федерація студентського боксу, Комітет  фізичного виховання та спорту МОН України, спортивна студентська спілка України, весь тренерсько-спортивний склад, незалежно від ситуації у регіонах країни зробили все можливе, аби молодь могла тренуватись у безпеці та представляти Україну на світових турнірах».

У підсумку збірна команда України з боксу серед студентів посіла:

  • 1-ше загальнокомандне місце по здобутим медалям
  • 1-ше командне місце серед чоловіків
  • 2-ге командне місце серед жінок
  • 2-ге загальнокомандне місце серед чоловіків та жінок.

Вам буде цікаво почитати на Ivona: