Голлівудський актор Брюс Вілліс, який на початку 2022 року пішов із кіно через рідкісне захворювання, змінив свій заповіт.

Як з'ясували журналісти видання RadarOnline, 67-річна зірка фільмів «Міцний горішок» переглянув документ за кілька днів до того, як лікарі поставили йому діагноз «афазія».

Читайте також: Акторка «Блакитної лагуни» Брук Шилдс вивела у світ дорослих дочок

Повідомляється, що статки Вілліса в розмірі 250 мільйонів доларів поділять його п'ятеро дітей і друга дружина. Три старші доньки від шлюбу з акторкою Демі Мур, 34-річна Румер, 31-річна Скаут та 28-річна Таллула, отримають по мільйону доларів. Всі інші гроші дістануться нинішній дружині Брюса, 44-річній Еммі Хемінг та їхнім донькам, 10-річній Мейбел і 8-річній Евелін.

«Брюс хотів переконатися, що про його молоду сім'ю подбають. Він вважає, що Румер, Скаут і Таллула протягом усього свого життя отримували найкраще з того, що він може запропонувати у фінансовому відношенні. Заповіт Брюса був фактично перероблений багато років тому після того, як він одружився з Еммою у 2009 році, він був змінений після народження дітей, а потім ще раз, коли стало зрозуміло, що здоров'я Брюса погіршується», — пояснило джерело, близьке до актора.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: