Чоловік української ведучої та акторки Руслани Писанки, Ігор Ісаков вперше прокоментував смерть своєї зіркової дружини на 57-му році життя. На своїй сторінці у Facebook він зізнався, через яку хворобу померла Писанка.

Читайте також: Найбільш високооплачувані кінозірки 2022 року: хто заробив 100 мільйонів доларів

За словами Ігоря, у Руслани було онкологічне захворювання в агресивній формі. Чоловік акторки додав, що в Німеччині, де вона жінка проходила лікування, її тіло кремували.

«у Русі був рак, нажаль агресивна форма й трохи запущений... Але так як боролась вона, я б не зміг би навіть на половину... Нажаль імунітет не витримав... Отже, на жаль. Смерть й кремація», — написав Ісаков.

Також Ігор повідомив, як пройдуть дві церемонії прощання з Писанкою. Перша відбудеться у німецькому місті Кайзерлаутерн, друга — у Києві. Однак, дати поки що не відомі, оскільки все залежить від швидкості оформлення документів.

«інформація про вшанування пам'яті. Перше прощання відбудеться по місцю останнього перебування, а саме: місто Кайзерлаутерн, Німеччина. Час та точне місце буду знати в понеділок, тож додатково повідомлю. Потім, після оформлення всіх паперів, я відвезу мою Русю додому. В Київ. Як скоро, то буде залежати тільки від швидкості оформлення. Тож місце та час похорону в Києві напишу додатково».

Крім того, Ісаков звернувся зі словами подяки до друзів та всіх користувачів Мережі, які написали йому слова підтримки.

«Довго не міг змусити себе відкрити фейсбук, декілька разів поривався, але така кількість співчуття... Я просто боявся, що в мене не вистачить сліз то все прочитати. Вибачте, кому не відповів. Буду потрохи. Дякую. Не знаходжу того слова, наскільки я вдячний всім нашим з моєю Русічкою друзям. Безмежно вдячний всім. Мій стан зараз, опишу синонімами: розчавлений, зломлений, знищений... Знаю, що то б ніколи не сподобалось моїй дружині, тож намагаюсь потроху починати відпускати. Спробую зрозуміти сенс її улюбленого вислову «жизнь прекрасна»… Люблю вас. Дякую за те, що Ви поділяєте цей біль зі мною. Молюсь за вас, за Україну. Й точно знаю, що Бозя забере її до себе, бо я точно знаю, що вона точно того варта...», — поділився емоціями Ісаков.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: