Наприкінці минулого тижня українська виконавиця Камалія повідомила, що шахраї дурять людей від її імені, пропонуючи грошову допомогу. Співачка впевнена, що таким чином зловмисники намагаються оволодіти особистими даними банківських карток.

Варто зазначити, що Камалія — не єдина українська знаменитість, на імені якої хотіли підзаробити аферисти. Згадуємо, хто ще потрапив у таку ситуацію, зокрема й під час війни.

Леся Нікітюк

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво більше не приховує обличчя своєї дівчини

Жертвами шахрайства стали і шанувальники ведучої Лесі Нікітюк. У соцмережах з'явилися фейкові сторінки зірки з публікаціями про те, що кожен українець може отримати фінансову допомогу по програмі єПідтримка спільно з Лесею Нікітюк, та ще й за підтримки європейських брендів. Коли ведуча дізналася про обман від її імені, відразу звернулася до кіберполіції.

Фейкова сторінка Лесі Нікітюк
Фейкова сторінка Лесі Нікітюк

Віталій Кім

Наприкінці липня стало відомо, що аферисти скористалися народною любов'ю до голови Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма. Зловмисники від імені політика дзвонили українцям та просили грошей.

Злата Огневич

Учасниця другого сезону «Холостячки» Злата Огневич розповіла, що у 2020 році якийсь зловмисник виманив в одного з українських брендів нібито в якості гонорару п'ять тисяч доларів за рекламу на її сторінці в соцмережі. Але співачці та її команді стало відомо це через рік.

Світлана Тарабарова

Минулого року аферисти від імені співачки Світлани Тарабарової надсилали її підписникам повідомлення в Інстаграм про грошовий розіграш. Одержувачам потрібно було перейти за посиланням, щоб виграти приз у 80 тисяч гривень.

Фейкове повідомлення, яке отримали підписники Тарабарової
Фейкове повідомлення, яке отримали підписники Тарабарової


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: