Розмов, жартів та мемів про тривалість статевого акту за роки назбиралося чимало. До того ж фільми, серіали та відео для дорослих натякають на істотну тривалість сексу. Хоча дослідники зазначають, що це зовсім неправильне уявлення.

Згідно з популярним підходом, отримати насолоду жінка може тільки від тривалого статевого акту, а якщо все закінчується за лічені хвилини, то це в жодному разі не принесе задоволення.

Дослідження вчених: ідеальна тривалість сексу

Що ж можна вважати передчасною еякуляцією і як довго має тривати ідеальний секс? За даними лікарів, передчасна еякуляція настає менш як через 5 хвилин після початку статевого акту.

Дослідники з університету в Пенсільванії Ерік Корті та Дженай Гардіані визначили показники ідеального сексу. Для цього вони опитали 50 колег із Товариства сексуальної терапії. Так, вдалося скласти шкалу.

Тривалість сексу у хвилинах:

  • 1-2 хвилини – надто коротка тривалість сексу
  • 3-7 хвилин – достатня тривалість сексу
  • 7-13 хвилин – бажана тривалість сексу
  • до 30 хвилин – надто довга тривалість сексу

Доцент психології Ерік Корті прокоментував результати дослідження:

«За допомогою свого опитування ми сподіваємося розвіяти такі фантазії і заохотити чоловіків і жінок реальними даними про прийнятні статеві акти і тим самим запобігти сексуальним розчаруванням і дисфункціям», — сказав учений.

Водночас вчені визнали, що жінкам для отримання задоволення потрібно близько 20 хвилин, а чоловікам достатньо і 5. Однак тривалі фрикції все ж таки завдають жінкам біль, а не задоволення.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: