Ходять чутки, що Емілі Ратаковскі та Піт Девідсон — нова пара, і повідомлення деяких великих ЗМІ, мабуть, підтверджують цю новину. Чутки почалися після того, як фанат відправив до DeuxMoi передбачуване спостереження, яке було включене до серії Sunday Spotted на акаунті пліток.

Читайте також: Кім Кардаш'ян розійшлася з Пітом Девідсоном: подробиці

Прихильник стверджував, що вони бачили Піта та Емілі разом, додавши, що «його руки були на ній, і вони явно сплять разом». Інтернет швидко підхопив чутки, оскільки людям подобається ідея про те, що дві зірки є парою.

Інсайдер Us Weekly стверджує, що 28-річний Піт та 31-річна Емілі дійсно зустрічаються.

Читайте також: Емілі Ратаковскі зізналася у своїй бісексуальності

Джерело сказав: «Піт і Емілі розмовляють вже кілька місяців». Інсайдер додав, що пара знаходиться «на початку шляху, але обидва дуже подобаються один одному».

Після цього повідомлення люди підтвердили, що дві зірки «бачаться». У Life & Style є деякі подробиці про нещодавню вечерю пари в Брукліні, штат Нью-Йорк.

«Вони були помічені за романтичною вечерею разом», - розповів інсайдер. «Вони познайомилися через спільних друзів, оскільки вони подорожують в тих самих колах у Нью-Йорку».

Читайте також: Ким Кардашьян поделилась подробностями сексуальной жизни с Питом Дэвидсоном

Джерело додав, що Емілі «виразно подобається» Піт і сподівається, що «вони зможуть трохи залишитися непоміченими».

Нагадаємо, що Піт Девідсон нещодавно зустрічався з телезіркою Кім Кардаш'ян. Їхній роман тривав кілька місяців і пара розлучилася тихо і без скандалів. Як раніше запевняла Кім, вони після розставання залишилися у добрих стосунках.

Зазначимо, що Емілі Ратаковські після розлучення приписували роман з колишнім чоловіком Анджеліни Джолі - Бредом Піттом, але виявилося це лише чутки.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: