Читайте також: Наймодніші зачіски минулих років, які сьогодні здаються безглуздими

Всі ми знаємо, з якою швидкістю розвивається мода: вчорашні тренди безнадійно виходять з неї, отримуючи статус антитрендів. Це стосується і сумок, що стають головною деталлю образу. Розповідаємо про три моделі сумок, які навряд чи повернуться на модний Олімп найближчим часом.

Із зайвим декором

Сумка із зайвим декором
Сумка із зайвим декором
Getty Images

Сумки з логотипами, стрічками і вишивками давно поповнили ряди антитрендів — велика кількість декору виглядатиме безглуздо й ускладнюватиме образ. До того ж, такий аксесуар не несе в собі універсальність і практичність — слід добре подумати, з якими речами його можна поєднувати.

Мікросумки

Мікросумка
Мікросумка
Getty Images

Декілька сезонів тому маленькі сумочки можна було побачити у кожної модниці. Більш трендову модель було не знайти. Однак сучасна мода прагне бути не лише красивою, а й багатогранною. Погодьтеся, що від такої сумки користі ніякої, оскільки в неї навіть телефон не поміститься, не кажучи вже про інші необхідні речі.

Масивна поясна

Масивна поясна сумка
Масивна поясна сумка
Getty Images

Поясна сумка також була у списках трендів довгий час. Але проблема в тому, що надто масивні варіанти можуть спотворити пропорції, візуально збільшивши верхню частину тіла. Від спортивних моделей теж краще відмовитися — вони підійдуть для походу чи тренувань, але у повсякденних образах виглядатимуть недоречно.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: