Вологе волосся

Читай також: Як підібрати чубок за формою обличчя

Думаємо, що тренд на вологе волосся явно придумала дівчина, якій було ліньки мити голову. Або інший варіант: вона весь час запізнювалася та вибігала з дому з мокрою головою. Деякі особливо «модні» панночки створювали ефект вологого волосся за допомогою гелю. Цей тренд має право на життя, але тільки в одному випадку: якщо ви вийшли прогулятися ввечері набережною після спекотного дня і купання в морі.

Пальма

Хвіст на маківці з мільйоном дрібних гумок, щоб хвіст здавався вищим і міцно тримався. Наймодніші поверх таких аксесуарів пов'язували широкі атласні стрічки та зав'язували гарні банти. Найжахливіше, що голова після такого хвоста хворіла моторошно.

Пальма
Пальма
pinterest.com

Голені скроні

Читай також: Далеко не в моді: фарбування волосся, яке застаріло

А це привіт із 2000-х! Хлопці вистригали на волоссі шахові дошки, павуків та іншу нечисть. Дівчата не відставали і теж голили скроні, а найсміливіші ще й «прикрашали» себе бантиками, котиками та іншими дівчачими штучками.

Голені скроні
Голені скроні
pinterest.com

Дрібний біс

80-ті — час розквіту дрібної хімії та завивки «гофре». Щипці, зовні схожі на паяльник, є у кожної модниці. Наполовину висушене волосся поділяли на пасма і заплітали цілу купу маленьких кісок. Так і лягали спати. А з ранку вставали на годину раніше, щоби все це розплести й вкласти.

Дрібний біс
Дрібний біс
pinterest.com

Накладні хвости

Читай також:5 ознак того, що ви миєте голову неправильно

По-перше, практично завжди видно, що цей хвіст не ваш. Виглядає він ненатурально і найчастіше відрізняється за кольором від «рідного» волосся. Так що, якщо ви все ще зберігаєте цей дивний аксесуар, позбавтеся його негайно, або підберіть більш натуральний хвостик.

Накладні хвости
Накладні хвости
pinterest.com


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: