Читайте також: Вразила всіх наповал: діва Моніка Беллуччі у бездоганному образі

Відома американська акторка Демі Мур відноситься до тих жінок, які з віком тільки гарніють. Зірці цього року виповниться 60, але вона не перестає дивувати шанувальників сміливими та відвертими образами, доводячи, що сексуально виглядати можна завжди. Більше того, вона закликає, що не потрібно соромитися своєї жіночності, скільки б вам не було років. Так, нещодавно Демі представила власну колекцію купальників у колаборації з молодим лос-анджелеським брендом Andie. Акторка зізналася, що для неї це перший подібний досвід.

«Більшість того, що надихало в цій колекції Andie, — це міркування про речі, до яких жінки чутливі, чи то їхній живіт, чи інші частини тіла. Вони не хочуть виглядати матронами або не почуватися сексуальними чи бажаними. Це було справді щось у моїй свідомості, що змінює уявлення про те, що ми стаємо менш бажаними, коли збільшується наш вік», — розповіла Демі виданню PEOPLE

До колекції Demi Moore x Andie увійшли 10 ефектних купальників у стилі ретро різних розмірів. Фасони вийшли досить-таки різноманітні та універсальні: є варіанти із завищеними трусиками, класичні бікіні та майки однотонних кольорів, злиті купальники, топи в поєднанні з шортами та багато іншого. Вартість купальників — від 75 до 155 доларів.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: