Читайте також: "Синій кит" повернувся: нові смертельні завдання для дітей

  Війна в Україні шаленими темпами прискорила процес переходу російськомовних сімей на українську. Дітям в цьому допомагають перш за все мама і тато, які починають спілкуватися на рідній мові. І, звісно ж, книги та ютюб, куди ж без нього. Ми зробили підбірку дитячих каналів на ютюбі, де можна зануритися в світ пригод і пізнання саме завдяки українській мові.

Діма і машинки

Цей канал перш за все для хлопчиків. Адже його автор Діма обожнює машинки і знає про майже все. Він не тільки «розпаковує» нові тачки, але й показує, що за своїм чотирьохколесним улюбленцем потрібно доглядати.

Лука в ефірі

10-річний Лука обожнює фентезі та детективи. І саме огляду книжок цих жанрів і присвячений його блог. Відео виходить кожні два тижні. Звичайно, чільне місце займають тут і українські книжки.

HelloAnn

Незважаючи на те, що на те, що у цього влогу анлійська назва, веде його дівчинка Аня на гарній українській мові. Вони робить смішні скетчі, челенджі, пранки, перевіряє різноманітні лайфхаки. З Ен ваші дітлахи точно не засумують.

ХабблТрабл

Цей блог веде 8-річний хлопчик Богдан, і в ньому він розповідає різноманітні цікавинки про космос. Наприклад, дуже дотепно та доступно розказує, про чорні діри. Які вони, звідки беруться.

Агент Маргарита

Агент Маргарита – школярка, яка просто закохана в науку. Вона збирає зразки для своїх досліджень, розглядає рослини під мікроскопом,  розповідає про живу природу так, що передає свою любов до неї і своїм глядачам.

Новак Володя

Володя – справжній пластун з рою «Чорні хлопці». На своєму каналі він навчає цікавим іграм («надути кран», «дрізд», «загадкові малюнки»), як готувати чіабату та пляцики та як захищатися від корона вірусу по-пластунськи.

Веселка Марійка

На цьому україномовному дитячому блозі можна знайти просто асорті тем. Марійка дає вправи на вимову для дітей, шукає зефір, показує ігри на дитячому майданчику, знайомить зі своїми домашніми улюбленцями. Тут кожен зможе знайти щось за своїми інтересами.

Вам буде також цікаво прочитати:

Во что играть в темноте: 30 идей от психолога

Стресс у детей: признаки в разном возрасте и игры-антистресс