Вона містить багато клітковини

Читай також: Які продукти підвищують гемоглобін?

У чашці черешні міститься 3 г клітковини, тому ягоди можуть стати відмінним її джерелом. Дієта, багата на клітковину, сприяє підтримці здорової маси тіла, поліпшенню здоров'я кишечника, зниження холестерину і ризику серцевих захворювань і навіть перешкоджає підвищенню рівня цукру в крові.

Черешня діє як протизапальні засоби

Болять м'язи чи суглоби? Черешня може стати вашим новим солодким джерелом знеболювання. Дослідження показують, що вони багаті на антоціани, групу поліфенолів, які борються із запаленням тканин так само, як і такі ліки як, наприклад, ібупрофен.

Вона корисна для серця

Читай також: ТОП-3 фруктів, які допоможуть схуднути

Антоціани, що містяться в черешні, також можуть бути корисними для вашого серця. Дослідження показують, що ці речовини можуть відігравати роль у профілактиці серцевих захворювань, зменшуючи запалення та сприяючи здоровій функції артерій.

Ягоди покращують якість сну

За даними Національного фонду сну, черешня є природним джерелом гормону мелатоніну, який допомагає контролювати внутрішній годинник вашого тіла та сприяє здоровому режиму сну. Щоденне вживання 25 ягід черешні може допомогти вам спати міцніше і найдовше всього за три дні. Національний фонд сну рекомендує їсти черешню незадовго до того, як лягти спати, для максимальної користі.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: