Американська акторка з корейським корінням Ешлі Парк повідомила фанам, що 2024-й рік почався для неї із серйозних проблем зі здоров'ям. На своїй сторінці в Інстаграм 32-річна зірка серіалу Netflix «Емілі в Парижі» розповіла, що на кілька тижнів потрапила до лікарні під час новорічної відпустки до Таїланду.

За словами Парк, у грудні у неї з'явився тонзиліт, який переріс у критичний септичний шок і пошкодив кілька її органів. Через ускладнення акторку доправили до реанімації.

«Поки я сиджу тут, обробляючи та відновлюючись після перших кількох тижнів 2024 року, єдине слово, яке я можу згадати, це вдячність. Під час відпустки в грудні перед Новим роком те, що почалося як тонзиліт, переросло в критичний септичний шок, який заразив і вразив кілька моїх органів. Я вдячна, що моє здоров’я покращилося, незважаючи на те, що нам спочатку казали», — написала вона.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2024: українці обрали суддівську трійку

Ешлі зізналася, що весь цей час її підтримував бойфренд та її колега з серіалу «Емілі в Парижі» Пол Форман. Вона опублікувала добірку фото та відео з лікарняної палати, де Пол доглядає її, поки вона знаходиться під крапельницями.
 
«Найбільше вдячна Полу за те, що він беззастережно був поруч зі мною протягом усього цього. Ти заспокоїв мої страхи і провів мене через машини швидкої допомоги, три закордонні лікарні, тиждень у відділенні інтенсивної терапії, страшні реанімації, незліченну кількість сканувань, аналізів та ін’єкцій, нестерпний біль і стільки плутанини, поки ми були самі на іншому кінці світу. від тих, кого ми знаємо. Я люблю тебе Поле. Більше, ніж я можу сказати. І я глибоко вдячна кожному лікарю та медсестрі реанімації, які невтомно працювали. Безмежна вдячність моїй особистій команді героїв вдома, які чергували зі страхуванням, Полу, моїм батькам і лікарям у будь-який час. Я вагалася, щоб поділитися тим, що сталося, оскільки я все ще перебуваю в муках одужання… але тепер я знаю, що перебуваю по той бік найгіршого. Дякую, що прочитали це. Мені шкода, що я була останнім часом відсутня серед багатьох людей у своєму житті. Я люблю вас всіх. Я видужую, і я обіцяю, що у мене все буде добре», — поділилася Парк.

Раніше ми писали, що дружина Білоножка розсекретила, на яку хворобу страждав співак перед смертю.