У американської акторки Ніколь Еггерт виявили ракову пухлину. Про це розповіла сама зірка серіалу «Рятувальники Малібу» в інтерв'ю виданню People. 51-річна виконавиця ролі Роберти «Саммер» Квінн зізналася, що на початку грудня 2023 року у неї діагностували крибриформний рак грудей другої стадії.

Ніколь звернулася до медиків після того, як за три місяці вона погладшала на 25 фунтів (близько 11 кілограм) і у неї з'явився «жахливий біль» у лівій молочній залозі. Спочатку припустивши, що це симптоми менопаузи, вона зателефонувала своєму лікарю і повідомила, що під час самообстеження відчула ущільнення.

«Це справді було пульсуюче і боляче. Я негайно пішла до свого терапевта, і вона сказала мені, що я мушу негайно піти на огляд. Але проблема в тому, що я просто не могла записатися на прийом. Все було заброньовано. Тому мені довелося чекати до кінця листопада, щоб це зробити»,  — сказала Ніколь.

Читайте також: Дружина Джейсона Момоа офіційно подала на розлучення через два роки після їхнього розставання

Результати мамографії та трьох біопсій підтвердили, що у Еггерт рак. За словами акторки, їй буде потрібна операція з видалення пухлини, проте онколог ще не визначив, коли розпочнеться хіміотерапія та променева терапія. Вона також каже, що зараз не знає, чи поширився рак на інші частини її тіла.

«Питання лише в тому, чи мені потрібно пройти лікування до операції, чи вони можуть провести операцію, а я проведу лікування після неї. У мене паніка, і я думаю: просто витягніть це з мене», — додає Ніколь. 

Еггерт, чий батько боровся з раком шкіри, а мати лікувалася від раку товстої кишки, зізналася, що її «найбільший страх» полягає в тому, що її не буде поряд з дочками — 12-річною Кіган і 25-річною Ділін.

«[Ділін] доросла, але в мене вдома є 12-річна дитина, і я єдиний опікун. В мене немає сім'ї. В мене нічого не має. Це одразу змусило мене усвідомити, що цьому просто неможливо піддатися. Це те, через що мені потрібно пройти. Це те, що я маю перемогти. Вона (Кіган — ред.) потребує мене більше, ніж будь-що і будь-хто», — поділилася переживаннями зірка Голлівуду.

Ніколь Еггерт / Источник: Getty Images

Раніше ми писали, що Кличко розділив майно з ексдружиною через рік після оголошення про розлучення.