Українська акторка Антоніна Хижняк 18 травня змусила хвилюватися своїх фанатів. Зірка серіалів «Спіймати Кайдаша» та «Я — Надія» повідомила в Інстаграм-сторіс, що зустріне День вишиванки у лікарні та пообіцяла пізніше розповісти про причини госпіталізації.

Читайте також: Умер исполнитель роли Фантомаса Гельмут Бергер

Через добу 32-річна знаменитість повідомила, що їй зробили операцію на оці. Який саме їй поставили діагноз, Антоніна не розсекретила, але додала, що її врятувало своєчасне звернення до лікарів. За словами акторки, хірургічне втручання пройшло в одній із столичних медустанов.

«Дякую офтальмологічному відділенню Клінічної лікарні №3 м. Києва за професійність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта (і за медсестер, які фразою "ну що пірати, ходімо в палати" просто зробили мій день). Цього разу мене врятувало своєчасне звернення до лікарів та термінове оперативне втручання», — поділилася виконавиця ролі Мотрі Кайдаш.

Хижняк додала, що засмучена через те, що змушена пропустити виступ в Одесі зі виставою «Основний інстинкт» та показала перші фото з лікарні, зроблені після операції. Зірка зазначила, що її коханий Олександр Боднар підтримував її у палаті.

«Олександр Боднар, дякую за підтримку, вже не вперше ми переживаємо такі ситуації. P.S. Шкода, що саме через цю операцію мені не вдалося поїхати до Одеси з нашою виставою «Основний інстинкт». Але значить так мало бути. Мої дорогі колеги вже зараз їдуть до Одеси і передадуть від мене вам вітання, мої любі глядачі! А я вже зовсім скоро, дай Бог, стану знову в стрій», — написала Антоніна.

Раніше ми писали, що Кім Бейсінгер і Алек Болдуін вперше стали бабусею та дідусем.