Найчастіше кімнатні рослини служать як предмет прикраси інтер'єру та затишку в будинку, але ще й вони потужні санітари повітря і навіть енергетики у приміщенні. Також є квіти, які благотворно впливають на мікроклімат, покращують ауру у приміщенні та мінімізують рівень стресу.


Які квіти краще поставити на підвіконня, щоб атмосфера в будинку змінилася на краще


Спатіфілум

Ця квітка має другу назву «жіноче щастя». Енергетика Спатіфіллума змінює простір у будинку та наповнює його затишком, радістю та позитивом. Жінкам дає впевненість у собі, жіночність та привабливість.

Також ця рослина покращує потік позитивної енергії в будинку, очищуючи повітря та нейтралізуючи шкідливі внутрішні гази. Вона допомагає боротися не лише зі стресами, а й із зайвою вологою у будинку.

Стефанотіс рясноквітковий

Ця квітка здатна очищати простір від негативного впливу, негативної енергії і наповнювати його спокоєм і безтурботністю. Стефанотіс допомагає зміцнити та створити романтичні стосунки в будинку.

Калатея

Калатея – сімейна квітка, що поглинає агресію та погану енергетику. Вона несе мир, спокій та гармонію. Завдяки впливу цієї рослини люди досягають поставлених життєвих цілей, відчувають позитив, бажання мріяти та вирішувати поставлені завдання.

Також Калатея приносить щастя в особистому житті, а невпевненим у собі людям – силу та хоробрість. У будинку рослина очищує повітря та покращує мікроклімат.

Хлорофітум

Ця квітка вважається однією з самих невибагливих рослин, яка чистить повітря. Вона чудово поглинає шкідливі гази - вихлопні, а також викиди заводів та фабрик. Вона нейтралізують формальдегіди, що виділяються таким меблевим матеріалом, як ДСП.

Хлорофітум відмінно підійде для тих, хто багато працює, часто хворіє і наражається на стресові ситуації. Особливо вона показана для жіночої статі. Ця рослина допоможе очистити енергетичне поле, заспокоїти та наповнити будинок затишком та теплом.

Фікус Бенджаміна

Ця квітка легко видаляє з повітря в приміщенні токсини, непогано зволожує повітря, і виділяє багато кисню. У будинку вона благотворно позначається на самопочутті людей, що живуть у ньому, трансформує емоції людей і замінює тривожний стан спокійним.

Квітка Фікуса Бенджаміна здатна вилікувати людину від деяких недуг: суглобових та м'язових захворювань, болі у хребті та проблем з мовленням.