Меган Маркл виграла позов про наклеп, порушений її зведеною сестрою. 58-річна Саманта Маркл подала до суду на дружину принца Гаррі за нібито «явно хибні та зловмисні заяви, зроблені перед світовою аудиторією» під час інтерв'ю Опрі Вінфрі в березні 2021 року.

Саманта вимагала від герцогині Сассекської через Федеральний суд Флориди 75 тисяч доларів піддання її «приниженню та ненависті».

Але 30 березня суддя Флориди відхилив позов Саманти, заявивши, що висловлювання Меган про сестру були її особистою думкою і «не можуть бути доведені як хибні».

«Як зрозуміє розумний слухач, Відповідач просто висловлює думку про своє дитинство та свої стосунки зі своїми зведеними братами та сестрами. Таким чином, Суд вважає, що заява Відповідача не піддається об'єктивній перевірці та не підлягає емпіричному доказу. Позивач не може переконливо спростувати думку Відповідача про її власне дитинство», — написала у своїй постанові окружна суддя США Шарлін Едвардс Ганівелл.

Нагадаємо, що в судових документах Саманта Маркл заявила, що Меган організувала кампанію з дискредитації та руйнування репутації її авторитету та авторитету їхнього спільного батька Томаса, щоб зберегти та просувати свою брехливу історію «з бруду в князі».