Принц Гаррі та Меган Маркл більше не зможуть орендувати котедж Фрогмор, у якому вони робили дорогий ремонт після весілля. Батько Гаррі, король Чарльз III вирішив передати житло пари на території Віндзорського палацу своєму молодшому братові Ендрю.

Як повідомляє Page Six, процес виселення герцогів Сассекських почався ще в січні через день після того, як вийшли мемуари Гаррі під назвою Spare («Запасний»). Зараз Маркл з чоловіком розробляють план вивезення своїх речей з дому та відправлення їх до Монтесіто, штат Каліфорнія.

Королівський репортер Сассекських Омід Скобі заявив виданню Daily Mail, що Меган і Гаррі шоковані цією новиною, і принаймні ще двоє членів королівської родини «приголомшені». Він не назвав їхніх імен, але відомо, що подружжя близьке до принцес Беатріс і Євгенії.

«Все це здається дуже остаточним і схоже на жорстоке покарання. Начебто сім'я хоче назавжди викреслити їх із життя. Гаррі і Меган мають час на відпустку до початку літа. Спочатку їм давали всього тижні, але тепер вони мають принаймні час до коронації», — сказав Скобі.