Підприємець та учасник одного із сезонів «Зважені та щасливі» Ігор Ісаков перепоховав прах своєї знаменитої дружини, української ведучої та акторки Руслани Писанки. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив колишній колега Руслани з ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв.

Читайте також: «Витратила всі його гроші»: Оля Полякова розповіла про найдорожчі подарунки від чоловіка

Телезірка розповів, що нещодавно йому написала знайома, яка заявила, що не змогла знайти прах Писанки у крипті Спасо-Преображенського собору. За словами Єгора, за день до цього повідомлення йому зателефонував Ісаков і зізнався, що тепер останки Руслани знаходяться на одному з київських цвинтарів, де похована вся її родина — мама Діна, батько Ігор, брат Олег та інші родичі.

«Вчора у телеграмі мені написала знайома, з якою не були на звʼязку більше року.

– Не можу знайти Русю у крипті Свято-Преображенського собору. Приїхала в Україну на тиждень і хочу побути поруч і покласти квіти.

За день до повідомлення, від якого на мить паралізує, - телефонував чоловік Русі Ігор Ісаков. Спокійний і полегшений.

Руся тепер вдома. Разом з батьком, мамою, братом і родичами. Ми перепоховали Русю. Вона у крипті, як на сцені. Час зійти і спокійно піти далі», — поділився Гордєєв.

Нагадаємо, що Писанка померла 19 липня 2022 року у німецькому місті Кайзерлаутерн під час лікування від онкологічного захворювання.

Раніше ми писали, сім'я Меттью Перрі випустила першу заяву після його трагічної смерті в 54 роки.