Український співак Олексій Завгородній, відоміший як Позитив, чесно зізнався в інтерв'ю каналу "Розмова", що після початку повномасштабної війни в Україні їхня дружба похитнулася. На це є кілька причин.

Позитив не приховує, що ускладнені відносини з колегою його засмучують. Називаючи причини, він виділив різні погляди, відстань та відсутність спільної роботи.

"Похитнулася. Пов'язано з відстанню, мабуть. Роботи немає. Трохи розійшлися дороги. Плани, які були до вторгнення, вони просто стерлися. А вони були грандіозні. Спілкування менше. Ми з ним розмовляли, бачилися. Різняться, є таке. Я не сказав би, що негативно відрізняються, але бачення інше," - висловився Позитив.

Олексій зізнався, що пізнє повернення Потапа в Україну, через пів року, не є причиною.

"Складно сказати, не хочу якось змінити свою думку. Хочеться вірити у краще, але точно скажу, що дуже рідко ми спілкуємося. За відчуттями, не такі ми друзі як колись. Я скажу так, що ніхто не морозиться. Мабуть, кожен займається своєю справою. Спілкуємося може раз на місяць. Подивився інтерв'ю — поділився зі мною, що він відчуває. Я з ним поділився," - розповів Завгородній.

Незважаючи ні на що, Позитив все одно відчуває до експродюсера "теплі, братерські почуття".