Український виконавець Андрій Данилко, який прославився сценічним образом Вєрки Сердючки, у новому інтерв'ю відверто розповів, які у нього були стосунки з батьком Михайлом.

Читайте також: ТОП-13 багатих зірок, які продовжують заробляти навіть після смерті

У розмові з російською журналісткою Катериною Гордєєвою, яку влада РФ внесла до списку іноземних агентів, Андрій зізнався, що його батько зловживав алкоголем і часто піднімав руку на маму.

За словами артиста, під час «п'яних розбірок» батьків він тікав із дому до таксофону, щоб зателефонувати до поліції.

«Тато влаштовував вечірні концерти після опівночі напідпитку. Я завжди боявся цього звуку (стукання — ред.) у вікно. Це означає — тато. «Свєто, давай побесідуємо». Ось це слово «давай давай побесідуємо»... Я розумів, що зараз мені ще хвилину полежати, а потім я підриваюся з розкладачки, звідти дістаю маленьку табуреточку і біжу до таксофону, 02: «Виїжджайте, Рози Люксембург, 57, квартира 11». Ось це я вивчив», — згадав про своє дитинство Данилко.

Андрій зазначив, що любов до спиртного батька та загалом невдалий шлюб батьків могли стати причиною того, що він так і не зміг одружитися та завести дітей. Але при цьому він не тримає зла на тата.

«Я не суддею був, і в мене не було на нього якоїсь образи ... Я розумів, що, напевно, у мене тому і не трапилася сім'я, у мене не було прикладу. Це я зараз розумію», — поділився український співак.

Нагадаємо, що батько Данилка Михайло Семенович помер від раку легень у 1980 році, коли Андрію було 7 років.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: