Читайте також: Дружина Олега Сенцова повідомила про вагітність

Популярна голлівудська акторка Джулія Робертс в інтерв'ю YouTube-каналу Jake's Takes зізналася, як у неї на телефоні підписаний її колега з фільмів «Квиток до раю», «Фінансовий монстр» та ««Одинадцять друзів Оушена» Джордж Клуні.

За словами Робертс, номер Клуні вона жартома підписала як «мобільний Бетмена». Цікаво, що роль Бетмена у фільмі «Бетмен і Робін» є найнеулюбленішою роллю Джорджа.

«Фото немає, але Джордж в моєму телефоні під кодовим ім'ям Batman Cell (стільниковий Бетмена — ред.). Тепер я маю змінити його», — розсекретила Джулія.

Читайте також: Гороскоп на 18 жовтня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Клуні додав, що не настільки оригінальний, як Робертс. Тому у нього в телефоні вона не записана як «Красуня». Актор навіть намагається не згадувати у своїй телефонній книзі повних імен та прізвищ, бо побоюється що телефон може потрапити не в ті руки.

«А в мене "Красуня". Це не так, але я щойно спробував. Я буквально брешу про це. Я не пишу "Джулія Робертс", тому що, якщо мій телефон візьмуть, все піде до біса. Я думаю, що це просто JR або щось таке», — поділився Джордж.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: