Актриса Констанс Ву розповіла у своїх нових мемуарах про побачення, на яке вона пішла на початку кар'єри з чоловіком, якого вона називає «Тай». 40-річна актриса розповіла The Terminal List, що після їхнього другого побачення він відвів її до себе додому, щоб зробити їй подарунок, який швидко переріс у «непристойності».

«Він зняв штани і почав одягати презерватив - явний сигнал до сексу, якого я не хотіла. Тому я сказала: «О, чорт забирай, вибач, я не готова зайнятися з тобою сексом», - написала Констанс.

Читайте також: Дженнифер Лопес показала, как готовилась к роли стриптизерши - видео

Також вона додала, що сказала це ясно. Але він просто посміхався, ніби знав краще, ігноруючи її слова:

«Він обережно ліг на мене зверху і взяв моє обличчя в свої руки. Він цілував мене в губи, в лоб і дивився мені в очі. Він був ніжним. Я повторив так серйозно, як тільки могла: "Щоправда, я не готова до сексу", моє обличчя почервоніло. Він знову посміхнувся мені, як маленькому кошеняті, притиснув мене до себе, поцілував, ніжно розсунув мої ноги, а потім... все одно зробив це».

«Тай зґвалтував мене. Він зґвалтував мене, а я нічого з цим не зробила», - написала актриса.

Читайте також: Неподражаемая Джей Ло в роли стриптизерши устроила жаркие танцы "в деньгах"

Пізніше Констанс щосили намагалася поділитися своєю історією, але дійшла висновку: «Я не давала згоди на секс. Можливо, це не насильство, а згвалтування.

Зауважимо, що її мемуари мають вийти 4 жовтня. Також варто зазначити, що минулого літа Констанс повернулася в соціальні мережі після трирічної перерви і розповіла, що намагалася накласти на себе руки після того, як зіткнулася з негативною реакцією на негативний твіт, який вона зробила про відновлення Fresh Off The Boat у 2019 році.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: