Українська акторка Єлизавета Цилік знялася у серіалі популярного стрімінгового сервісу Netflix. Про нове досягнення у кінокар'єрі 24-річна уродженка Херсона розповіла на своїй сторінці в Інстаграмі.

Єлизавета виконала невелику роль у новій екранізації роману Девіда Ніколлса «Один день». Українка запостила уривок однієї із серій, де вона грає робітницю кав'ярні Медді. Також Цилік оприлюднила фото з актором Лео Вудаллем.

У підписі до добірки кадрів зі знімального майданчика Єлизавета зізналася, що отримати роль їй допомогла Ольга Любарова, котра організувала кастинг-івент для українських акторів у Лондоні.

«Така тепла і кохана моїй душі ця історія. Від самого початку до кінця. Скільки людей зробило свій внесок, щоб цей момент відбувся. Дякую Ользі Любаровій, яка організувала кастинг івент для українських акторів у Лондоні. Дякую Rachel Sheridan за запрошення на проби. Дякую Luke Snellin за довіру і допомогу на майданчику.. Дякую Luke Snellin за довіру та допомогу на майданчику. І дякую Leo Woodall за відмінну професійну співпрацю на знімальному майданчику та за його межами», — написала Єлизавета.

Нагадаємо, що Цилік знімалася в серіалах «З вовками жити», «Колір помсти», «Кріпосна», «Зниклі сліди», «Ігри дітей старшого віку» та «З ким поведешся».

Раніше ми писали, що [link_local link_article_id="7448287"]]Олена Кравець розсекретила, яке прізвисько дав їй Зеленський.[[/link_local]]