Британський актор Г'ю Грант назвав фільм, участю у зйомках якого він не пишається. 62-річна кінозірка був гостем у новому епізоді The Late Late Show With James Corden разом зі своїм колегою з фільму «Підземелля та дракони: Честь серед злодіїв» Крісом Пайном.

Читайте також: Рідкісний вихід: Чоловік Брук Шилдс підтримав акторку на прем'єрі документального фільму про неї

Під час гри Spill Your Guts or Fill Your Guts Гранту запропонували розсекретити кінострічку, яку він хотів би видалити зі своєї сторінки IMDB (Інтернет-база фільмів), або у разі відмови від питання з'їсти пастуший пиріг з хробаками та майонезом.

Пожартувавши, що він «спеціалізувався на тому, щоб бути поганим протягом десятиліть», Грант, нарешті, назвав телевізійний фільм 1988 року «Леді та розбійник», у якому він зіграв лорда Люціуса Вайна.

«Леді і розбійник» / Источник: imdb.com

«"Леді і розбійник". Середина вісімдесятих фільм для телебачення. Я розбійник, я повинен бути сексуальним, малобюджетним, з поганою перукою, поганим капелюхом. Я схожий на шерифа Дауга (мультяшна собака з 60-х — ред.). Коли я напружений, мій голос підвищується на дві октави, тому шериф Дауг вистрибував з-за дерев, коли повз проїжджала карета, і казав: "Стій і віддавай!". І це погано», — зізнався Г'ю.

Раніше ми писали, що Гвінет Пелтроу виграла суд у справі про наїзд на людину.