Співачка з України, яка підтримує війну проти України, Ані Лорак навіть після виправдання, що не допомагає Україні, все одно не може продовжувати будувати кар'єру в РФ, оскільки їй скасовують концерти. Таїсія Повалій зовсім замовчує свою позицію з приводу війни в Україні, але бере активну участь у пропутинських концертах.

Читайте також: Яценюк про цинічні заяви Повалій про "порятунок": Мені бридко, вона чудовисько

Блогер Антон Ходза опублікував у Фейсбуці іронічний пост, в якому описав "допомогу" Ані Лорак для ЗСУ і "подякував".

"Вже три пікапи на її пожертвування закупили. П'ять тепловізорів і десять дронів, з яких можна скидати гранати та ВОГи. Зараз домовилися про купівлю дронів-камікадзе. Чекаємо від Ані грошового переказу криптовалютою. Добрі справи люблять тишу, але вона вже стільки зробила". Для перемоги, що мовчати далі немає сенсу. Сподіваюся, про це не дізнаються у ФСБ, не хотілося б, щоб у нашої соловейки через це проблеми почалися," - написав Ходза.

У коментарях скасувався головний волонтер України – Сергій Притула. Він також написав про "допомогу" путіністки.

"Поки ви з Кароліною тільки обіцяєте придбати дрончики-камікадзе, Тая Повалій тихенько сплатила морський дрон, яким недавно ї*нули севастопольською бухтою! І знаєте що? Не бігала всюди, не хвалилася. Хороші справи роблять мовчки! А Лорак тільки піариться!" – потролив шоумен.

Раніше ми писали, як Ані Лорак цинічно звинуватила у всіх бідах Україну.