Український ведучий Коля Серга вступив до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення РФ до України. В інтерв'ю для "Уніан" воїн зізнався, що зараз перебуває у Покровську Донецької області.

Життя артиста суттєво змінилося після 24 лютого, адже тепер він постійно у зоні ризику. Як розповів Серга, у моменти ворожих обстрілів він відчуває одночасно тваринний страх і адреналін. Коля зізнався, що відчуває азарт, адже усвідомлює, що їхня справа - "дуже велика відповідальність і тому, незважаючи на всі обставини, вони повинні її нести".

"Коли ми потрапляємо під обстріл або у певні небезпечні обставини, то в цей момент з'являється тваринний страх, який включає в тебе адреналін, і разом з ним завантажується стан азарту. Ти стаєш швидше, оперативніше приймаєш рішення, ніж у спокійному стані. У хвилини обстрілів ти починаєш прораховувати звідки і куди летить, наскільки ти є об'єктом цих обстрілів, і, звичайно, перша думка - як і де сховатися, де буде максимально безпечно, щоб уникнути уламків," - поділився захисник.

Серга зізнався, що була ситуація, коли поряд з ним були бої, але особисто він не брав участі.

"Я був на бойовому завданні з хлопцями, виконував накази командира. Він вирішив не стріляти, перечекати, тому ми так і зробили", - розповів воїн.