Українська модель, переможниця конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт-2021" Ганна Неплях поділилася в Інстаграмі своїм досвідом переходу з російської на українську мову. Враховуючи, що все життя вона була російськомовною, то їй було складно перший час. Але тепер їй подобається.

Неплях наголосила, що вибір кожного переходити чи ні, проте користуватися державною мовою - це ще й обов'язок.

"Мені, як людині, що народилася у вільній країні, якій дано право мати право і власний вибір, спочатку було відторгнення, адже все життя своє я була російськомовною. Потім мовний закон, за яким коли ти офіційний медіа ресурс(а я офіційний фоп) у разі не ведення українською - штраф. Тут вже почався мій власний вибір, бо я за те, шоб нести відповідальність, за все що ти робиш у своєму житті. Зараз я кайфую від мови у публічному просторі, закладах, медіа і навіть з друзями часто переходжу на українську, що для мене особисто - великий показник," - висловилася Ганна.

Також вона висловилася з приводу людей, які вказують на яку мову мають говорити. Якщо вони допомагають країні, що це – особистий вибір.

"Якщо вони тією мовою допомагають країні, а не навпаки - їх вибір, я його поважаю. Один з більших ворогів всередині - ті, що роблять розбрат та в своїх шукають ворогів. Ті собаки, зазвичай, нічого не роблять, а тільки огризаються в коментарях і шукають, кого б ще звинуватити," - зазначила модель.