Український актор, народний артист України Олексій Горбунов поділився, як ставиться до російських акторів, які підтримали Україну після вторгнення РФ. В інтерв'ю "І гримнув грім" артист зізнався, що за життя російських колег не стежить, але вдячний їм за чесність.

Зокрема, зірка серіалу "Кухня" Дмитро Назаров регулярно записує вірші, в яких критикує дії Кремля, за що був звільнений із дружиною з театру. Така ж доля чекала і на Лію Ахеджакову, яку за активну антивоєнну позицію попросили з театру через 50 років роботи.

"Диму Назарова я дуже добре знаю, тому що я з ним багато знімався. Я багато його віршів слухаю, які він виконує під гітару. І з Хабенським я знімався. Але мене 9 років немає в Росії, я стежу за ними дуже поверхово. Враховуючи те, що вже майже рік ми живемо у цьому кошмарі, у цій жерсті, до якої ніхто не може звикнути, з стражданнями близьких людей, зрозуміло, що моє серце розбите цими бомбами та цією війною. Решта - це прикметник," - висловився Горбунов.

Олексій додав, що за 42 роки у кіноіндустрії він усвідомив, що у їхній роботі майже немає чесних. Однак він вдячний за чесність людям, які йому близькі.

"Опція "совість" якось розмита, взагалі зникла... Принаймні, для мене і для мого покоління акторів. Літні люди принесли молодим цю війну. До дітей прийшли люди пенсійного віку і сказали: "Тепер буде ось так". А дітям Масяня зараз розповідає про те, як насправді відбувається. Як на мене, крутіше, ніж Куваєв (російський мультиплікатор, автор "Масяні"), ніхто не пояснить. Нові випуски "Масяні" про війну - це просто шедеврально. І це дітям набагато зрозуміліше, ніж наші розумні розмови про те, хто винний. Я взагалі дивуюся, як про це й досі можна говорити. Вже рік усі всі бачать," - поділився думками народний артист.

Раніше ми писали, що Лія Ахеджакова пояснила, чому не їде з Росії.