Популярний український актор Тарас Цимбалюк, який знімався у «Чорному вороні», «Кріпосній» та «Спіймати Кайдаша», розповів про свій заробіток в інтерв'ю Славі Дьоміну. Знаменитість зізнався, що до вторгнення РФ на територію України один знімальний день приносив йому від 15 до 70 тисяч гривень.

Цимбалюк розповів, що під час війни його гонорар не змінився, проте кількість фільмів та серіалів значно зменшилася. За словами Тараса, до 24 лютого минулого року в Україні могло зніматися до 50 проєктів одночасно, а зараз не більше чотирьох. Актор додав, що його вже запрошують на зйомки, які заплановані на весну та літо.

«Знаю статистику, що знімається три-чотири проєкти зараз, тобто в цей час. До повномасштабного вторгнення було приблизно 50, можливо, паралельно. Багато продакшнів відчули, що можемо навесні-влітку знімати. У будь-якому разі дзвонять, питають зайнятість, хтось мене десь бронює», — поділився Цимбалюк.

Також він розсекретив, скільки грошей витрачає на місяць у воєнний час. Тарас зізнався, що намагається заощаджувати, і зараз його витрати не перевищують 70 тисяч гривень на місяць.

«У мене потреби мінімальні, 50-70 тисяч гривень. Раніше ти не мав страху вискочити за якийсь бюджет. Поїхав ти на Мальдіви — добре, не поїхав — теж нормально. Зараз треба якось планувати, це відчуття не дуже приємне, воно трохи хитає чоловічий стрижень, який я тільки почав намацувати», — заявив Тарас.

Раніше ми писали, що «Міс Україна-Всесвіт» Вікторія Апанасенко продала крила зі свого національного костюма, щоб допомогти українським воїнам.