Українська актриса Ірма Вітовська зізналася, що більше не ходить на кастинги, а також не приховує, що інколи у пропозиціях цікавить її виключно фінансовий аспект. В інтерв'ю "Знайомі обличчя" Ірма зазначила, що може торгуватися за гонорар лише тоді, коли погоджується на роль через фінансову вигоду.

Також вона може торгуватися, якщо роль їй вже знайома, або Ірмі не дуже цікаво.

"Але у будь-якому разі завжди намагаюся добре виконати свою роботу! Буває, дуже хочуть, щоб я взяла участь у проекті. Але розумію, що це мені як акторці вже нецікаво, що вже було. Тоді постає лише фінансове питання. Не кривитиму душею, це нормально! Ми продаємо свої послуги як своє ремесло та отримуємо за це кошти. Буває також навпаки. Я можу значно спустити, коли роль для мене важлива. Якщо розумію, що не можу це пропустити і хочу зіграти," - зазначила акторка.

Ірма пояснила, чому наразі не ходить на кастинги.

"У мене вже практично років зо два немає проб. Я одразу запрошена режисером чи продюсером. Є моменти, коли записую самопроби. Але це для того, щоб відчути "попадання у персонажа". Але на цьому все закінчується, і я приходжу вже на підготовчий період до зйомок," - зізналася Вітовська.

Раніше ми писали, що Цимбалюк заінтригував продовженням "Спіймати Кайдаша".