Українська співачка Оля Полякова вперше поділилася, що була довго ображена на ведучу Машу Єфросиніну. Про це вона розповіла у їхньому спільному проекті "Дорослі дівчатка".

За словами співачки, ведуча її дуже образила на кількох шоу і була тоді з нею груба.

"Я завжди до тебе була дуже розташована. Пам'ятаєш, ти робила проект "Маша". Я до тебе прийшла. Я була до тебе так розташована, а ти мене підбувала всю зйомку, і взагалі ти тоді була зла і неприємна. Потім я пішла до тебе на передачу, мене дуже довго вмовляли. Після того, як ти мене підбувала, я до тебе вже дуже погано ставилася. Я ці образи все проковтнула, нічого тобі не сказала, але я їх запам'ятала. Мене дуже вмовляли піти на цю програму, я не хотіла до тебе йти зовсім, але мене вмовили. Я пішла, і ти в тій програмі була зі мною знову зла. Ти сиділа, давала мені оцінки. Дуже ти мені там теж не сподобалася," - заявила Ольга.

Через цю образу Полякова колись відмовила Єфросініній в інтерв'ю. Хоча Марія орендувала студію, заплатила команді та чекала на артистку 8 годин.

"Я доїхала і зрозуміла, що не можу йти до тебе на інтерв'ю. Не можу і не хочу. Це було вперше, коли я реально розуміла, що тебе підставила. І я десь помстилася тобі, якщо чесно," - зізналася Полякова.

Потім таки Ольга прийшла до неї на інтерв'ю, оскільки помітила, що ведуча змінилася на краще:"Ти стала іншою, я зрозуміла, що ти змінюєшся. Ми знали три різних Маші. Перша - ти була відкрита, кумедна, щира. Потім щось з тобою сталося, ти стала дуже напруженою, сконцентрованою і злою. А потім з тебе як стало це все відпадати... Ти вже не така, якою ти була, ти зовсім інша. Але ти стала теплішою, людянішою, добрішою. Ти зовсім інша зараз у спілкуванні, дуже приємна. Але був час, коли з тобою було неприємно, тому що завжди очікувалося від тебе підколки, і ти це робила", – відверто розповіла співачка.

Раніше ми писали, що Маша Єфросиніна думає про путініста Кіркорова, проти якого Зеленський впровадив санкції.