Американська актриса Деніз Доуз, найвідоміша за роль доктора Ронди Пайн у фільмах «Небезпечний» та «Беверлі-Хіллз, 90210» у ролі місіс Івонн Тізлі, померла в суботу, 13 серпня, у віці 64 років після важкого менінгіту. Про смерть та її причину розповіла сестра зірки Трейсі Доуз у Instagram.

«З дуже важким серцем я повідомляю всім, що моя сестра, Деніз Доуз, пішла вперед, щоб зустріти нашу сім'ю у вічному житті. Деніз Івонн Доуз була найдивовижнішою сестрою, неперевершеною, прославленою актрисою, наставником та режисером. Вона була моїм найкращим другом і останнім членом сім'ї. Деніз любила вас усіх. Я знаю, що вона спостерігає за нами з усією любов'ю, яка має. Я прошу усамітнення та ваших подальших молитов», – написала Трейсі.

Читайте також: Зірка популярного серіалу 90-х «Беверлі-Хіллз, 90210» впала в кому

Нагадаємо, що кілька днів раніше стало відомо, що Деніз впала в кому через важку форму менінгіту. Знаменитість виборювала життя до кінця. Лікарі не могли спрогнозувати стан актриси, оскільки кома не була спричинена медичними препаратами. Але надія залишалася і весь світ молився за здоров'я Деніза.

Вам буде цікаво прочитати на Ivona: