Володимир Бебешко чесно зізнався, що думає про Олю Полякову
Відомий український продюсер Володимир Бебешко в інтерв'ю для ютуб-каналу ведучого Слави Дьоміна висловився про співачку Олю Полякову. Говорячи про можливий перезапуск шоу «Шанс», Бебешко заявив, що в ролі наставників учасників бачить саме Олю та Сергія Притулу
Читайте також: Ексчоловік Крістіни Річчі намагався відібрати у неї опіку над сином через інцидент в літаку
За словами продюсера, Полякова — універсальна артистка, яка здатна на все, включно з проведенням Євробачення. Він назвав її справжньою «бомбою», якій в українському шоубізнесі стало нудно. Саме тому, на думку Бебешко, Оля замислюється про кар’єру за кордоном, наприклад, в Англії. Володимир жартома запропонував запустити її освоювати космос. Попри те, що продюсеру подобається енергетика співачки, він не любить, як вона співає.«Полякова — ну то бомба. Їй так набридло вже в Україні. Вона не знає, що вже робити. Вона вже в Англію хоче поїти, чи що? От хочете Леді Гагу — це Оля. От Лободу хочете — Оля. Хочете Євробачення — будь ласка. Оля може, і провести може і так далі. Вона може все. Оля може зробити все, що хоче. А їй нудно вже зараз. Знаєте, що треба зробити зараз? Олю, треба зараз в космос запустити. Вона там щось буде робити. Оля, вона класна. Я вже десь 20 років з нею працював. І те, що вона робить, вона класна. Вона дуже така супер чувіха. Ну я, правда, не люблю, як вона співає. Все решта — прекрасно», — поділився думкою Володимир.






