Анна Алхім виграла суд проти «ПлейСіті»: подробиці скасування штрафу у розмірі 4,8 млн грн
Відома українська блогерка Анна Алхім успішно оскаржила багатомільйонни штраф за рекламу казино. Про перемогу інфлюенсерки в юридичній битві повідомив телеграм-канал «Судом по схемах» з посиланням на резолютивну частину судового рішення у справі № 160/3339/26.
Читайте також: Олена Тополя розповіла, чому її 13-річний шлюб із Тарасом Тополею розпався
Позовні вимоги 34-річної Алхім були задоволені в повному обсязі Дніпропетровським окружним адміністративним судом. 16 червня 2026 року суддя О. В. Врона оголосила вердикт, згідно з яким рішення Державного агентства України «ПлейСіті» про нарахування штрафу визнано повністю протиправним та скасовано. Крім того, суд зобов’язав стягнути з «ПлейСіті» 16 640 гривень на користь Анни Алхім як компенсацію за сплачений нею судовий збір.Гучний скандал навколо інфлюенсери розгорівся наприкінці 2025 року. У грудні Державне агентство «ПлейСіті» спільно з Мінцифри виявили в інстаграм-сторіз Анни Алхім популяризацію віртуальних казино. Держорган звинуватив блогерку в грубому порушенні Закону України «Про рекламу» та виписав їй штраф в розмірі 4,8 мільйонів гривень.
Поки суд готує повний текст рішення з детальною мотивувальною частиною, у представників «ПлейСіті» залишається законне право оскаржити цей вердикт в апеляційному порядку.






