Голлівуська акторка Шерон Стоун у новому інтерв'ю британській газеті The Times розповідала про свій неоднозначний досвід онлайн-знайомств. 65-річна зірка фільму «Основний інстинкт» згадала, як ходила на побачення зі злочинцем, який сидів у в'язниці, та наркоманом, який зробив 20 000 ін'єкцій героїну.

Читайте також: Ексдружина Остапчука оголосила про участь у романтичному шоу

З другим чоловіком Стоун познайомилася в готелі Bel-Air в Лос-Анджелесі, але швидко пішла зі побачення, побачивши у нього коктейль з абсентом. «Я говорю офіціанту: "Я вип'ю склянку води". У нього був коктейль: абсент або щось таке. І я сказала: "Вибачте, я не можу залишитися"», — поділилася вона.

Проте Стоун зізналася, що вона також мала позитивний досвід використання додатків для знайомств, у тому числі два романи під час пандемії COVID-19, які так і залишалися віртуальними.

«Я була майже як терапевт. Той, чия дружина сказала йому, що хоче розлучення, і що мав двох маленьких дітей. Він щосили намагався це обробити. А [інший] розійшовся зі своєю дівчиною. Вона завагітніла і замість того, щоб вийти заміж, зробила аборт... Він все ще дуже любив її, і я допомогла йому впоратися з цим. Це було справді корисно для нас обох. Я не знаю, як це пояснити», — зізналася Шерон.

Акторка зізналася, що сподівається знайти своє справжнє кохання у 2024 році. «Це рік, коли я хочу закохатися - на 100 відсотків», — сказала Стоун. 

Раніше ми писали, що Анна Кошмал поскаржилася на проросійських жителів Кишинева.