Американська хіп-хоп-виконавиця Карді Бі (Cardi B) заявила, що її серце знову вільне. 31-річна виконавиця хітів I Like It, Bodak Yellow і WAP натякнула, що припиняє стосунки зі своїм чоловіком, репером Offset.

Читайте також: Google назвав найпопулярніших акторів та музикантів 2023 року

Карді вийшла у прямий етер у Instagram у неділю ввечері, 10 грудня, і повідомила фанатам, що вона самотня «вже хвилину». Далі вона сказала, що давно хотіла поділитися цим із публікою і хоче розпочати новий рік «свіжою» та «відкритою».

«Я не знаю, чи ви отримували від мене підказки з моїх прямих етерів чи сторіз, коли я включала певну музику. Я вже хвилину самотня, але я боялася... не боялася, а просто не знала, як сказати про це світу. Я хочу розпочати 2024 рік оновленою та відкритою. Я в шаленому передчутті нового життя та нових починань. І так, я схвильована»,  — розповіла про зміни в особистому житті артистка.

Карді Бі та Offset / Источник: Getty Images

Раніше вона опублікувала заяву в сторіз, в якій говорилося: «Знаєте, коли ви тільки починаєте розвивати стосунки… Я втомилася захищати почуття людей… Я мушу ставити себе на перше місце».

Карді Бі та Offset одружилася у 2017 році, але у 2020 році співачка подала на розлучення через звинувачення у зраді, але пізніше забрала документи із суду. У них двоє дітей: 5-річна Калче та 2-річна Вейв.

Раніше ми писали, що чоловік Катерини Тишкевич поділився новими подробицями перебування акторки в реанімації.