Відома українська співачка Lama, справжнє ім'я якої Наталія Деньків, у новому інтерв'ю ведучому Славі Дьоміну розсекретила, чи була вона колись заміжня. 47-річна виконавиця хітів «Знаєш, як болить», «Мені так треба», «Світло і тінь», «Моє серце» та «Тримай» зізналася, що за все своє життя лише рік була в офіційному шлюбі.

Читайте також: Ексдружина Остапчука показала, який вигляд мала на своєму випускному у школі

За словами Наталії, у 18 років вона закохалася в хлопця, який зовні нагадував їй відомого німецького співака Томаса Андерса. Майже відразу після початку спілкування він запропонував Наталії стати його дружиною, і вона відповіла згодою. 

«У мене був хлопець. Він був схожий на Томаса Андерса. Такий гарний, чорнявий. Я настільки була безшабашною, що не розібралася хто він, що він. Ми познайомилися, і в той же день він зробив пропозицію. І я погодилася. Шлюб протривав близько року. Під час розлучення не плакала. Він ще дивувався, чому я сміюсь, а не плачу. Бо люди, коли розлучаються, плачуть. Я плакала лише тоді, коли сказала, що все», — поділилася спогадами Lama.

Офіційно Дзеньків більше ніколи не виходила заміж, проте 15 років вона була у стосунках із продюсером Віталієм Телезіним. Зараз вона зустрічається з чоловіком, який молодший за неї на 16 років.

Раніше ми писали, що Джулія Робертс вперше висловилася про смерть Меттью Перрі, з яким була у відносинах у 90-х.