Відомий український комік Володимир Шумко вперше відверто розповів про вчинок, за який йому дуже соромно. В інтерв'ю ведучому Славі Дьоміну зірка проєктів «Жіночий квартал», «Improv Live Show» та «Ліга сміху» зізнався, що зраджував свою кохану.

Читайте також: «Мені сподобався б досвід виношування дитини»: Гілтон пояснила, чому дітей їй народили сурогатні мами

За словами Шумка, це сталося, коли він був у стані алкогольного сп'яніння. Гуморист не зміг однозначно відповісти на запитання, чому він наважився на зраду, але поділився кількома припущеннями.

«У мене це було по п'яні. Не знаю, можливо чогось шукав… Знаєш, коли звикаєш до чогось, чи, можливо, перестаєш цінувати. Або, можливо, тобі людина сподобалась чимось. Хоча, наразі взагалі не розумію чим, як і що. Якась була дуже тупа ситуація. Звісно [було соромно]. Ніхто мене не покарає гірше, ніж я сам себе покараю. Я дуже довго не міг отямитися», — розповів Володимир.

Чоловік не уточнив, зраджував у попередніх стосунках чи своїй нинішній дружині, з якою зіграв весілля сім років тому. Шумко додав, що про це обов'язково треба розповісти коханій людині. На думку знаменитості, так пара зможе разом з'ясувати, чому сталася зрада, адже у цій ситуації винні обидва. 

«Правда — це сила. Потрібно сказати, щоб зрозуміти. Тим більше, якщо ти хочеш далі з людиною жити і ти її кохаєш. Щоб зрозуміти, чому так сталося. У такій ситуації обидва винуваті, що так сталося», — наголосив Шумко.

Раніше ми писали, що Антоніна Хижняк оголосила про розлучення з Олександром Боднаром.