Відома американська акторка та бізнесвумен Гвінет Пелтроу відверто розповіла про свої стосунки з колишнім нареченим Бредом Піттом. В інтерв'ю для подкасту Call Her Daddy 50-річна зірка «Месників» зізналася, що між нею та Піттом виникло «велике кохання з першого погляду», коли вони вперше зустрілися на зйомках кримінального трилера «Сім».

Читайте також: Хайді Клум із 18-річною дочкою Лені влаштували фотосесію у спідній білизні

Знаменитості закрутили роман у 1994 році, а через два роки у них відбулися заручини. Гвінет розсекретила, що Бред покликав її заміж під час поїздки до Аргентини і згадала, як це було.

«Якось уночі ми були на балконі будинку, який ми орендували в маленькому містечку в Аргентині. Хотіла б я точно пам'ятати, що він сказав, але він освідчився, це було фантастично, я була схвильована. Ми говорили про це, але на той момент я була здивована, я пам'ятаю це. Мені мало бути 24 роки», — сказала Пелтроу.

Однак пара так і не зіграла весілля. Гвінет скасувала заручини у 1997 році, тому що не відчувала себе готовою до сімейного життя.

«Коли я оглядаюся назад, я справді була дитиною, не те що більшість 22-24-річних, яких я зустрічаю зараз. Я дійсно не досліджувала, ким я була, що було важливо для мене, якими були мої межі. Тоді це було правильно (розійтися — ред.), але було дуже важко. Сталося кілька речей, він був на дев'ять років старший за мене, так що він був набагато дорослішим… Він знав, чого хотів, він був готовий це зробити, і я була ніби всюди, так що це була дійсно одна з тих складних речей, коли я думала: "Боже мій, я не тільки не готова, я знову не відповідаю стандартам"», — поділилася акторка.

Гвінет Пелтроу та Бред Пітт / Источник: Getty Images

Раніше повідомлялося, що дружина Кевіна Костнера подала на розлучення після 18 років шлюбу.