Відомий американський актор Пол Веслі, який зіграв Стефана Сальваторе в серіалі «Щоденники вампіра», подав на розлучення з дружиною, фітнес-тренером Інес де Рамон майже через рік після їхнього розставання.

Цікаво, що 40-річна знаменитість розпочала шлюборозлучний процес після того, як у ЗМІ заговорили про роман Інес із голлівудською зіркою Бредом Піттом. Як повідомляє Daily Mail, причиною розірвання шлюбу Пол вказав «непримиренні розбіжності».

«Рішення розлучитися було спільним і було прийнято п'ять місяців тому. Нині вони потребують конфіденційності», — сказав представник пари.

За повідомленнями ЗМІ, Пітт та де Рамон провели Новий рік разом у Кабо-Сан-Лукас у Мексиці. Поки Інес будує любовні стосунки з 59-річним Бредом, Веслі закрутив роман із моделлю Наталі Кукенбург, з якою вперше був помічений на побаченні у листопаді.

Нагадаємо, що Пол та Інес пов'язали себе узами шлюбу на скромній церемонії у 2019 році, але у вересні минулого року представник пари підтвердив, що вони почали жити окремо.