Американська актриса Джесіка Альба нещодавно розповіла історію про те, як вони з Кешом Ворреном зустрілися, покохали один одного і зіграли незаплановане весілля. Подробицями особистого життя актриса поділилася для видання Glamour, прикрасивши їхню обкладинку.

Читайте також: Неожиданное перевоплощение: Джессика Альба стала блондинкой

41-річна актриса і засновник компанії Honest розповіла, що вони вперше зустрілися з чоловіком на зйомках «Фантастичної четвірки», тоді Кеш передав їй записку, підписану знаком долара (Кеш!), в якої говорилося: «Ти мені дуже, дуже подобаєшся».

«Ми втекли, і я думаю, що я була на дев'ятому місяці вагітності!», – Згадала актриса.

«Це не було заплановано. Це було буквально: «Дорогий, тобі є чим зайнятися сьогодні вранці?» І він такий: "Ні". Тому я сказала: "Може, нам піти до суду і одружитися?" І він такий: «Так». А потім я сказала: "Чи можемо ми потім взяти вафлі, тому що в мене призначений візит до лікаря?" Ти прийдеш на прийом до мого лікаря? Так і сталося!», – розповіла Альба.

Зазначимо, що у подружжя троє дітей: 14-річна Хонор, 10-річна Хейвен та 4-річний Хейз. Секретом довго шлюбу стало те, що Джессіка не дозволяю речам накопичуватися надто довго і відразу говорить про свої почуття.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: