Читайте також: Зігріваємось красиво: Джей Ло з'явилася в наймоднішому кардигані цього сезону

Яскравий светр — актуальна річ в осінньо-зимовому гардеробі. Тільки з чим його носити, щоб вийшло стильно, модно та ефектно? Ми вирішили подивитися, як це роблять знаменитості, та підібрали кілька актуальних поєднань.

З рваними джинсами, як Джіджі Хадід

Джіджі Хадід
Джіджі Хадід
Getty Images

Американська супермодель Джіджі Хадід пропонує просту формулу суперстильного образу: рвані джинси + светр оверсайз + кросівки. Саме светр салатового відтінку зробив аутфіт знаменитості таким модним. Якби Джіджі одягла светр класичного відтінку, такого ефекту не сталося б. До речі, річ круто поєднується з ідентичним кольором шнурівки на кросівках.

З чорними штанами, як Кендалл Дженнер

Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер
Getty Images

Ще одна всесвітньо відома модель Кендалл Дженнер, яка вчора відзначила своє 27-річчя, у повсякденних образах також віддає перевагу простоті та комфорту. Супермодель рекомендує носити яскравий зелений светр з вільними чорними штаньми і білими кедами — ідеальне поєднання на кожен день.

З білою сорочкою, як Лілі Коллінз

Лілі Коллінз
Лілі Коллінз
Getty Images

Смакові переваги в одязі у популярної акторки Лілі Коллінз розходяться зі стилем її героїні Емілі Купер із однойменного серіалу «Емілі в Парижі». Якщо в серіалі дівчина блищить в найяскравіших вбраннях, виглядаючи часом смішно і безглуздо, то в житті Лілі Коллінз віддає перевагу куди більш стриманим образам. Звичайно, не без яскравих акцентів. Наприклад, знаменитість комбінує светр оливкового кольору з білою сорочкою і вельветовими штанами — у такому затишному і стильному вбранні ви точно не замерзнете.

З червоною спідницею, як Вікторія Бекхем

Вікторія Бекхем
Вікторія Бекхем
Getty Images

Знаменита британська дизайнерка і бізнесвумен Вікторія Бекхем знає, як поєднувати кілька яскравих кольорів в одному аутфіті, щоб при цьому виглядати ефектніше за всіх. Вікі зробила ставку на ліловий светр і червону спідницю довжини міді, вдало доповнивши їх червоними ботильйонами з відкритим носом і масивними сонцезахисними окулярами. Повторили б такий лук?


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: