Сьогодні, 3 листопада, Кендалл Дженнер або володарці «найкрасивіших ніг сучасності», як її звикли величати в модному бомонді, виповнилося 27 років.

Дженнер завжди мріяла стати моделлю, тому почала просуватися у цьому бізнесі з 14 років, спочатку беручи участь у фотосесіях та показах лише американських дизайнерів. Проривом у її кар'єрі став Тиждень моди в Нью-Йорку в лютому 2014 року, коли вона дебютувала на подіумі показу Марка Джейкобса. Після цього Кендалл стала по-справжньому затребуваною: багато популярних дизайнерських Будинків, таких як Givenchy і Chanel, стали пропонувати дівчині співпрацю. Вже за рік Дженнер піднялася ще на один щабель у модельному бізнесі: презентувала колекцію білизни та купальників Victoria's Secret. Зараз зірку можна побачити практично скрізь: у рекламі, на білбордах, обкладинках журналів і так далі.

Модель завжди ретельно підбирає свої луки, що говорить про її вишуканий смак і почуття стилю. Кожен її образ — модна провокація. На неї хочуть бути схожою та нею захоплюються мільйони дівчат по всьому світу. Звичайно, за гардеробом Кендалл «стежать» стилісти, а найкращі образи їй підбирають самі дизайнери. Проте навіть цих, начебто, вирішальних чинників може бути недостатньо, щоб виглядати по-справжньому стильно. Вечірні сукні знаменитості, в яких вона з'являється на червоних доріжках, виглядають гідно і сексуально одночасно. Це мало кому під силу.

На честь дня народження Кендалл Дженнер пропонуємо подивитися на найшикарніші та найстильніші виходи знаменитості.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: