Діжестиви - це алкогольні напої після вечері, які, як то кажуть, пом'якшують наслідки рясної та важкої їжі. Їх неймовірно легко приготувати: просто додайте цедру цитрусових або трави в зерновий спирт і дайте настоятися, потім процідіть і змішайте з|із| цукровим сиропом. Діжестиви зберігаються вічно (ми зберігаємо наші в морозильній камері, щоб вони вже були охолодженими), вони готові, коли ви захочете випити склянку на ніч або змішати коктейль. Цей рецепт заснований на використанні шкірки сицилійських апельсинів, у них червоніша шкірка і м'якоть, і насичений яскравий смак. Але ніщо не заважає приготувати цей напій зі шкірки звичайних апельсинів або лимонів.

Можна зробити авторський цитрусовий мікс та додати спеції у цукровий сироп. Бадьян, кориця та пара бутонів гвоздики додадуть настоянці справжнього аромату зимових свят.

  1. За допомогою овочечистки видаліть шкірку апельсина широкими смужками, уникаючи появи білої серцевини.
  2. Помістіть шкірку в скляну банку об'ємом 1 літр з кришкою, що щільно закривається, додайте спирт, накрийте кришкою і дайте настоятися при кімнатній температурі протягом 6 днів.
  3. Через 6 днів настоювання процідити шкірку та додати цукровий сироп.
  4. Для приготування сиропу змішайте воду та цукор у пропорції 1:1 та нагрійте, помішуючи до повного розчинення цукру. Охолодіть.
  5. Зберігайте настоянку у морозильній камері